    SKU: lrt21g1hc
    Call us for help
    Vendor: Liebherr
    Shipping Weight: 350.00 pounds
    Part Number: lrt21g1hc
    Product Documents
    Our Price:
    Manufacturer: LIEBHERR
    Capacity [ Liters ]: 604 Liters
    Temperature Range [ °C ]: -2°C to 16°C
    Temperature Range [ °F ]: 28°F to 61°F
    Dimensions: [ W x D x H ]
    Exterior [ Inches ]: 27.5" x 32.75" x 85.25"
    Interior [ Inches ]: 21" x 25.5" x 59.25"